Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Organizator
Sponsorzy
Patronat honorowy

Znamy Mistrzów Finansów Publicznych 2018

20-11-2018
19 listopada 2018 r. w Toruniu odbył się finałowy etap piątej edycji konkursu o tytuł Mistrza Finansów Publicznych. Wyłonienie zwycięzców i wręczenie nagród miało miejsce podczas uroczystego otwarcia X Forum Finansów Publicznych.
 
Do tegorocznej edycji konkursu zgłosiło się ponad 300 osób, a najlepsi z nich rozwiązali w Toruniu test finałowy. W każdej kategorii wyłoniliśmy Mistrza i dwóch Wicemistrzów. Każdego z nich nagrodziliśmy kuponem o wartości 300 zł na zakupy w księgarni internetowej sklep.presscom.pl oraz zaproszeniem na szkolenie w ramach Centrum Szkoleniowego Finanse Publiczne. Mistrzowie w obu kategoriach otrzymali ponadto voucher na weekendowy pobyt dla 2 osób w luksusowym hotelu. Osoba, która uzyskała najwyższy wynik wśród wszystkich nagrodzonych, otrzymała dodatkowy tytuł Mistrza Finansów Publicznych i nagrodę główną w wysokości 1000 zł. 
 
« Powrót
_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
© 2018 PRESSCOM Sp. z o.o.