Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Organizator
Sponsorzy
Patronat honorowy

Organizator

14-08-2018

"Finanse Publiczne" to specjalistyczny miesięcznik służb finansowo-księgowych jednostek sektora finansów publicznych.Podejmuje praktyczne zagadnienia sprawiające problemy w codziennej pracy księgowych i skarbników sfery budżetowej.

 

Tematyka miesięcznika obejmuje problemy, z jakimi w codziennej pracy spotykają się osoby odpowiedzialne za właściwe gospodarowanie środkami publicznym. W artykułach poruszane są m.in. takie zagadnienia jak: tworzenie i wykonywanie planów budżetowych, naliczanie i egzekwowanie podatków, ewidencjonowanie środków, kontrola finansowa, audyt, pozyskiwanie i rozliczanie środków unijnych, obowiązki w zakresie ubezpieczeń społecznych.

 

Największym atutem "Finansów Publicznych" jest wysoki poziom merytoryczny artykułów, osiągany dzięki wykorzystaniu wiedzy i doświadczenia ekspertów z tej dziedziny – praktyków, szkoleniowców, pracowników instytucji rządowych, samorządowych i kontrolnych (regionalnych izb obrachunkowych, urzędów i izb skarbowych, działów rachunkowo-finansowych w urzędach wojewódzkich i marszałkowskich, sądów, ZUS-u itp.).

« Powrót
_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
© 2018 PRESSCOM Sp. z o.o.